روغن

روغن زالو

روغن زالو از فرآورده های کرم زالو می باشد.  از کرم زالو برای تصفیه خون استفاده می شود. زالو برای رشد کردن و بزرگ شدن از خون تغذیه می کند. این کرم با مکیدن، خون آلوده را از بدن خارج و خون را تصفیه میکند. اما خود زالو که به خون کثیف آلوده شده است می میرد. به علت اینکه از هر زالو تنها یکبار استفاده می شود، این روش یک روش بهداشتی برای تصفیه خون است. یکی از مهمترین خواص روغن زالو بزرگ کردن اندام های بدن است. بیشترین استفاده از این روغن جهت حجیم کردن اندام های بدن و از بین بردن چین و چروک است.

روغن زالو دارای ترکیبات و پروتئین هایی است که خون رسانی موضعی در محل استفاده را افزایش می دهد. افزایش خون رسانی، تغذیه سلولی را در اندام ها افزایش داده و درنتیجه رشد عضو بیشتر و سریعتر می شود. تاثیرات این روغن بر اندام های بدن افراد مختلف متفاوت است. بسته به نوع بافت بدن هر شخص زمان پدیدار شدن تاثیرات این روغن تفاوت دارد.

از دیگر خواص روغن زالو ارزشمند می توان به خاصیت منعقد کنندگی سریع بافت آسیب دیده اشاره کرد. در طب سنتی بعد از انجام عمل حجامت از ترکیب این روغن با عسل برای بهبود بافت آسیب دیده استفاده میکنند.

در ادامه به برخی دیگر از خواص روغن زالو اشاره می کنیم.

روغن زالو، حجم دهنده اندام های بدن

یکی از مهم ترین موارد استفاده روغن زالو در بزرگ کردن اندام تناسلی مردان است که در واقع روشی بیخطر و بدون عارضه جانبی می باشد.

همچنین این روغن به عنوان حجم دهنده طبیعی سینه در زنان نیز مشهور است. برای افزایش حجم سینه، مقداری از این روغن را هر شب قبل از خواب به مدت نیم ساعت بر روی سینه ماساژ دهید. این روش باعث ایجاد کیست و غده نمی شود. استفاده مداوم از این روش به مدت 2 ماه تاثیر مطلوبی در افزایش سایز سینه دارد. برای حفظ اثر دائمی روغن، پس از رسیدن به نتیجه و سایز دلخواه مصرف روغن را هر روز کم کنید.

استفاده از این روغن به همراه روغن خراطین برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش حجم اندام های بدن خود هستند، نیز توصیه می شود. استفاده مداوم از این روغن نیاز به استفاده از مکمل های شیمیایی و هورمونی را کاهش میدهد.

مراقبت از پوست با روغن زالو

استفاده روغن زالو بر روی پوست صورت علاوه بر درمان و رفع خط لبخند و اخم باعث پر شدن صورت نیز می شود. این روغن به راحتی از طریق پوست جذب و با ماساژ آن بر روی پوست باعث شادابی و طراوت پوست می شود. همچنین این روغن رطوبت مورد نیاز پوست را نیز تامین می کند. از دیگر مزایای استفاده از این روغن بر روی پوست میتوان به صاف شدن پوست اشاره کرد.

رفع خط لبخند و اخم

روغن زالو مانند بوتاکس باعث حجیم شدن بافت بدن و از بین بردن خط لبخند و اخم می شود. این روغن هیچ عارضه ای برای پوست ندارد و نسبت به درمان های دیگر هزینه آن کمتر است.

 برای استفاده از خواص این روغن مقداری از آن را بر روی پوست تمیز خود بمالید و پوست خود را ماساژ دهید. این کار را روزانه به مدت 10 دقیقه انجام دهید. استفاده مداوم از این روش به مدت 2 ماه باعث تاثیر مطلوب می شود.

هشدار

به طور کلی استفاده روغن زالو حساست و آلرژی را بر روی پوست ایجاد نمیکند؛ اما بهتر است قبل از استفاده، مقداری از این روغن را بر روی پوست داخلی بازو بمالید. پس از گذشت 24 ساعت و درصورت عدم بروز علائم حساسیت زا نسبت به استفاده از آن اقدام کنید.

قیمت این روغن در بازار متفاوت می باشد. قیمت هر عدد کرم زالو در حدود 2 دلار می باشد و روغن آن نیز از روغن های طبیعی گران می باشد. روغن زالو را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

اشتراک این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *