روغن

روغن خراطین زالو

روغن خراطین زالو ، ترکیب روغن های خراطین و روغن زالو می باشد که یک روغن صد در صد طبیعی می باشد. روغن های خراطین و روغن زالو تاثیر بسزایی در درمان ناتوانی های جنسی و افزایش حجم عضلات دارد که ترکیب میکس شده این دو روغن تاثیر بیشتری دارد و جوابدهی در مدت زمان کوتاه تری خواهد بود.

این روغن یک محصول فوق العاده است که ترکیب روغن های خراطین و روغن زالو با هدف اثر بخشی بیشتر می باشد. امکان دارد شما بنا به هر دلیلی از کوچک بودن آلت خود یا پارتنر خود آزرده خاطر باشید اما بهتر است بدانید که می توان به راحتی این مشکل را با این محصول فوق العاده رفع نمایید.  بهترین روغن کلفت کنده و حجم دهنده الت مردانه روغن میکس خراطین زالو است.این روغن از بهترین مواد اولیه تولید می شود که هیچگونه ماده نگهدارنده نیز در آن بکار نمی رود.این محصول با پایه های گیاهی تولید می شود. پایه هایی نظیر کنجد، زیتون و نارگیل که می تواند رطوبت سطحی پوست را نیز حفظ نماید. بر اساس تحقیقات انجام شده در نژاد های مختلف طول و قطر الت در هر گونه انسان متفاوت است.

خواص روغن خراطین زالو:

۱- حجم دهنده اندام تناسلی مردان

۲-حجم بَخشیدن به سینه های خانم ها

۳- بزرگ کَردن باسن و ران ها و همچنین لبیوم های آلت تناسلی خانم ها

۴- تاثیر سریع حجیم کردن گونه و لَب ها

بطور کلی روغن خراطين برای چاقی صورت نیز استفاده میشود

۵- برطرف نمودن پُف های زیر چشم در بانوان و آقایان

۶- بر طرف نمودن افتادگی های سینه که به جهت شیر دهی یا موارد دیگر پدید می آید

۷- برطرف نمودن افتادگی باسن و فرم دهی به آن

۸- استفاده از روغن خراطين برای حجم دادن به اندام بدنسازان

۹- درمانگر بسیار قوی زود انزالی

۱۰- بازسازی و اصلاح عروق خونی

۱۱- افزایش قدرت و کنترل جنسی حین رابطه

عوارض و مضرات روغن خراطین زالو چیست ؟

روغن خراطین زالو به جهت ترکیبات ارگانیک و روغنی که از کرم  و زالو تولید میگردد همینطور عدم استفاده از ترکیبات شیمیایی بدون عوارض است .

اولین عیبی که در خواص روغن خراطین  و روغن زالو در کنار همه فواید آن بوی بد آن است .

برخی روغن ها با افزودن اسانس های طبیعی این بوی ناخوشایند را از بین میبرند .

دومین عیب روغن خراطین این است که در صورت استفاده برای پوست صورت ممکن است  موجب جوش روی صورت گردد که به مرور زمان برطرف می شود.

دستورالعمل مصرف مصرف برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان :

ابتدا با آب و صابون موضع را شسته و سپس پماد را 1 الی 3 بار در روز به مدت 1 الی 3 ماه باید از آن استفاده کرد. چون از راه پوست جذب می شود قبل از مصرف حتما باید خوب آن را مالش داده تا سرخ شده و گردش خون در آن موضع به مقدار مناسب ایجاد شود.

دستورالعمل مصرف برای بزرگ کردن باسن و سینه:

ابتدا با آب و صابون موضع را شسته و سپس پماد را 1 الی 3 بار در روز و به مدت 1 الی 3 ماه باید از آن استفاده کرد . چون از راه پوست جذب می شود . قبل از مصرف حتما باید خوب سینه و باسن خود را مالش داده تا گردش خون در آنها افزایش یابد و آن موضع به فرم ایده آل برسد.

روغن خراطین

روغن زالو

کنجد

زیتون

نارگیل

اشتراک این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *